İlhami Yıldırım Web Sitesine Hoşgeldiniz...

Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanlığı Basın Danışmanları Platformunu Ağırladı

İstanbul’daki ilçe belediyelerinde görev yapan Basın Danışmanlarınca dayanışma amaçlı olarak 2010 yılında kurulan ve basın danışmanlarını bir çatı altında toplayan Basın Danışmanları Platformu düzenlediği aylık toplantısını Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanlığı’nın ev sahipliğinde gerçekleştirdi.

Kızılay İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım, Basın Danışmanları Platformu Başkanı Vehbi Güleş, platform üyesi danışmanlar ve Kızılay İstanbul Şube Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Kaplan’ın da katıldığı toplantı Hüsnü Ala Cafe’de gerçekleşti.

“Halkımızın güvenine layık olmaya çalışıyoruz”

Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım toplantıda yaptığı konuşmada, üzerinde çalışılan projelere ve Kızılay yardım ve faaliyetlerine değindi. Üniversitelerdeki teşkilatlanma ve çalışmaları ile, 81 İl 81 Anaokulu Projesi ve 81 il 81 Çocuk projeleri hakkında bilgiler veren Yıldırım; ‘1868 yılında kurulan Kızılay’ın, bu yıl 150’nci kuruluş yıl dönümü olduğunu’ söyleyerek “Kızılay camiası olarak, sürdürdüğümüz rutin çalışmalar ve ürettiğimiz yeni projelerle, halkımızın bize olan güvenine layık olmak için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

“Türk Kızılayı, Türk Milletinin şefkat eli ve ortak değeridir”

Platform Başkanı Vehbi Güleş de yaptığı konuşmada; “Türk Kızılayı, Türk Milletinin şefkat eli ve ortak değeridir. O yüzden Türk ibaresi en çok da Kızılayımıza yakışıyor. Kızılayımız özellikle son yıllarda yaptığı çalışmalarla önemli bir sınav vermiştir. Milyonlarca mülteciye milletimizin uzanan eli olmuştur. Bizler de Platform olarak şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da Türk Kızılayımızın emrindeyiz. Bugün Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanlığı çatısı altında gerçekleştirdiğimiz toplantımıza mükemmel ev sahipliğinden dolayı Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım Bey’e ve Yönetim Kurulu Üyesi Bekir Kaplan kardeşimize hepimiz adına bir kez daha çok teşekkür ederiz” dedi.


Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanlığı Basın Danışmanları Platformunu Ağırladı