İlhami Yıldırım Web Sitesine Hoşgeldiniz...

Hüseyin Dede ve Şahan Nine'nin Hanesinde İftar

Kızılay İstanbul Şube Başkanlığı olarak, Ramazan ruhu ve bereketini paylaşmak için sürdürdüğümüz ziyaretlerde bu sefer Hüseyin Dede ve Şahan Nine'nin iftar sofrasına misafir olduk.

Ramazan'ın birleştiriciliği ve manevi coşkusunu paylaşmak için 10 milyon insana ulaşma hedefiyle Şube Başkanlığı olarak yürüttüğümüz çalışmalar kapsamında, İstanbulluların iftar sofralarına konuk oluyoruz, Ramazan kolilerimizi ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya devam ediyoruz.

Ziyaretlerimiz kapsamında Şube Başkanımız İlhami Yıldırım, Başkan Vekilimiz Büşra Köylübay, Yönetim Kurulu Üyemiz Bekir Kaplan ve Gençlik Kolları Başkanımız Çağrı Ünüvar, Fatih'te yaşayan Şahan Nine ve Hüseyin Dede'nin iftar sofralarına konuk oldu.

Hoşsohbet bir ortamda geçen iftar yemeğinin ardından, konuklarını uğurlayan Şahan Nine; ziyaretin kendilerini ne kadar mutlu ettiğini dile getirdi.

İftarın ardından, Şube Başkanımız ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Ramazan ziyaretlerini gerçekleştirecekleri aileleri tespit etmek için mahalle muhtarlarıyla yaptıkları istişarelere devam etti ve Fatih /Kalenderhane Muhtarı Nezir Özkurt'la görüştü


Hüseyin Dede ve Şahan Nine'nin Hanesinde İftar