İlhami Yıldırım Web Sitesine Hoşgeldiniz...

Biyografi

İlhami Yıldırım, 1982 Erzincan / Refahiye doğumludur. İlköğretim sürecini Erzincan'da, ortaöğretimini ise İstanbul / Ümraniye'de tamamlamıştır. İstanbul Aydın Üniversitesi Yerel Yönetimler Lisans Mezunu olan Yıldırım aynı zamanda İstanbul Üniversitesi'nde Sosyoloji okumaktadır.

2009 yılında Türk Kızılayı Çekmeköy Şube Başkanlığı görevine başlamıştır. 2012 yılında ise Kızılay İstanbul Şube Başkanlığına kurucu başkan olarak atanmıştır.


2013/2019 yılları arasında Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanlığı görevi yürütmüş ve aynı zamanda 2016 Nisan ayında yapılan Olağan Genel Merkez kongresinde Türk Kızılayı Genel Merkez Denetim Kurulu Başkan Vekiliğine seçilmiştir.


Ulusal ve uluslararası birçok yardım projesinde Şube ve Genel Merkez çalışmalarında koordinatör, paydaş olarak önemli görevler almakta olup "Büyük Ülke Güçlü Türkiye" vizyonu ile Somali'den Myanbmar'a ve Avrupa'nın birçok ülkesinde kurumsal tanıtım, yardım faaliyetlerinde yer alarak devletimizin, Türk Kızılayı'nın vizyon ve misyonuna hizmet etme çabası içerisindedir.


Gayrimenkul yatırımı ve taahhüt alanında faaliyetlerde bulunarak ticari hayatın içinde yer almaktadır.
Evli ve iki çocuk babasıdır.


İlhami Yıldırım


Biyografi