İlhami Yıldırım Web Sitesine Hoşgeldiniz...

Minikler, kazandıkları parayı Kızılay'a bağışladılar

Çekmeköy Belediyesi’nin Şeffaf Mutfak Güvenli Gıda Festivali’ndeki okul stantlarında iki gün boyunca satış yapan minikler, kazandıkları parayı Türk Kızılayı İstanbul Şubesi’ne bağışladılar.

İki gün süren Şeffaf Mutfak Festivali’nde; poğaça, börek ve kek satan Çekmeköy Nasreddin Hoca Anaokulu öğrencileri, sattıkları ürünlerin gelirlerini tezgaha koydukları kumbarada biriktirdiler. Stantlarına, toplayacakları parayı Kızılay’a bağışlayacakları notunu yazan minikler,  festivalin en çok ilgi gören alanı oldular ve iki gün boyunca çok çalıştılar.

 

Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım misafir etti

Sosyal Sorumluluk duygusunu miniklere öğretmek istediklerini belirten anaokulu yetkilileri, öğrencileriyle birlikte Türk Kızılayı İstanbul şube Başkanı İlhami Yıldırım’ı ziyaret ederek kumbaralarını birlikte şubede açtılar. Çocuklar ve yetkililerin birlikte saydığı 1.153 TL Arakan’a gönderilmek üzere şubeye teslim edildi.

Türk Kızılayı İstanbul Şube Başkanı İlhami Yıldırım, “Koca yürekli minikler, bu ülkenin güzel geleceğinin garantisi. Hepsine, onları yetiştiren ailelerine ve öğretmenlerine çok teşekkür ediyorum,” dedi.


Minikler, kazandıkları parayı Kızılay'a bağışladılar